Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Koronawirus: Ratusz i Muzeum Regionalne w Dębicy zamknięte dla interesantów

Ze względu na wzrost zakażeń koronawirusem oraz włączenie powiatu dębickiego do czerwonej strefy od dnia 12 października br. (poniedziałek) ratusz będzie czasowo zamknięty dla osób z zewnątrz w celu zminimalizowania potencjalnych źródeł zakażenia koronawirusem.

„Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z wydziałami i biurami Urzędu Miejskiego oraz zachęcamy do skorzystania z dostępnych e-usług, które umożliwiają załatwianie spraw urzędowych bez konieczności wychodzenia z domu.

W przypadku pytań z zakresu działalności Urzędu Stanu Cywilnego prosimy o kontakt pod nr tel.: 14 683 82 63, 14 683 82 64, a w zakresie Spraw Obywatelskich pod nr tel.: 14 683 82 26 (dokonywanie czynności meldunkowych), 14 683 82 77 (dowody osobiste). Zachęcamy również do kontaktu z Biurem Obsługi Interesanta pod nr tel.: 14 683 82 61.

Kasa podatkowa będzie funkcjonować jak do tej pory, w godzinach od 8:00 do 13:00 na zewnątrz przez okienko od strony Muzeum Regionalnego.

Czasowe zamknięcie ratusza stanowi jedno z działań prewencyjnych mających na celu zatrzymanie rozprzestrzeniania się wirusa i zapewnienie bezpieczeństwa zarówno Mieszkańcom, jak i pracownikom Urzędu Miejskiego. Przepraszamy za utrudnienia oraz apelujemy o stosowanie się do zasad i odpowiedzialne zachowanie. Pamiętajmy o dystansie społecznym, dezynfekowaniu rąk oraz noszeniu maseczek” – informuje na swojej stronie Urząd Miejski w Dębicy.

„W związku z objęciem powiatu dębickiego strefą czerwoną Muzeum Regionalne w Dębicy jest nieczynne dla zwiedzających od dnia 10.10.2020 do odwołania.

W związku z objęciem powiatu dębickiego strefą czerwoną od dnia 10 października 2020 roku Muzeum Regionalne w Dębicy zgodnie z zaleceniami Ministerstwa Zdrowia https://www.gov.pl/…/regionalne-obostrzenia-dla-wybranych-p… i wytycznymi Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Dębicy będzie zamknięte dla zwiedzających do odwołania” – informuje na swoim profilu na FB Muzeum regionalne w Dębicy

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.