Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Koronawirus w Urzędzie Miejskim w Dębicy. Wiceburmistrz Jerzy Sieradzki: „Apeluję, aby jeśli to możliwe, niezbędne sprawy załatwiać zdalnie lub telefoniczne”

-Dziś okazało się, że jedna z osób pracujących w Ratuszu otrzymała pozytywny wynik na COVID19 – powiedział w rozmowie telefonicznej z nami wiceburmistrz Dębicy Jerzy Sieradzki. W związku z tym musimy wprowadzić ograniczenia w dostępnie do Urzędu w ciągu najbliższych kilkunastu dni. Apelujemy do mieszkańców aby nie przychodzili w tym czasie do Urzędu, a wszystkie sprawy jeśli to możliwe załatwiali telefonicznie lub zdalnie.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.