Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Koronawirus w dwóch dębickich podstawówkach. Burmistrz Szewczyk apeluje o szczególną ostrożność

W dębickich podstawówkach numer 5 i 6 wykryto osoby zakażone koronawirusem. Na kwarantannę zostali wysłani nauczyciele oraz uczniowie.

„W szkole nr 6 – 5 nauczycieli i klasa 2 , a w szkole nr 5 to oddział przedszkolny i 2 nauczycielki – informuje burmistrz Dębicy Mariusz Szewczyk.

W Szkole Podstawowej nr 5 nauczycielka u której wykryto koronawirusa już od ubiegłego piątku jest na zwolnieniu lekarskim.

Do władz miasta codziennie wpływają raporty przygotowywane przez dyrektorów szkół.

-Wprowadziłem raporty ze szkół każdego dnia do 13.00 żeby być na bieżąco z tym co dzieje się pod względem epidemiologicznym – dodaje Mariusz Szewczyk. Apeluję do mieszkańców miasta o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do zaleceń władz sanitarnych.

Od najbliższej soboty 3 października powiat dębicki będzie w tak zwanej żółtej strefie.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.