Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Ks. Mateusz Kicia z parafii w Latoszynie ma potwierdzone zakażenie koronawirusem

„Z przykrością informujemy, u księdza Mateusza Kica stwierdzono pozytywny wynik na obecność koronawirusa. Ksiądz Mateusz drugi tydzień przebywa w domu i jest pod stałą opieką lekarza. Na kwarantannie pozostaje ksiądz Marcin Radzik ponieważ tylko On spotykał się z chorym, pozostali kapłani nie mieli kontaktu z księdzem Mateuszem.

Decyzją sanepidu kościół został zdezynfekowany i jest otwarty. Zapewniamy, że udział w nabożeństwach w naszym kościele jest bezpieczny. Przypominamy i prosimy wiernych o przestrzeganie reżimu sanitarnego, o obowiązku zakładania maseczki w trakcie nabożeństwa, o dezynfekcji rąk i bezpiecznej odległości.

Informujemy również, że w zaistniałej sytuacji kiedy nasza gmina znalazła się w żółtej strefie zagrożenia koronawirusem odwołujemy zapowiedziane na jutro ( 02.10.2020) wizyty u chorych. Bardzo prosimy o modlitwę za chorych i przebywających na kwarantannie.” – informuje na swojej stronie internetowej parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Latoszynie.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.