Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Ks. proboszcz z Pustkowa Osiedla ze stwierdzonym wirusem COVID19

Na profilu FB parafii pw. św. Stanisława BM w Pustkowie Osiedlu został opublikowny komunikat w sprawie zdrowia Księdza Proboszcza

„Ksiądz Proboszcz we wtorek (22.09) udał się do lekarza rodzinnego z problemami układu pokarmowego, które już wcześniej mu się przydarzały, tym razem jednak leczenie farmakologiczne nie przynosiło skutków. W czwartek (24.09) z wielkim trudem odprawił Mszę Świętą w kościele wraz z ks. Januszem Boćkiem. Ból nasilił się do tego stopnia, że nie wychodził z mieszkania, konsultował się w tym czasie z lekarzem rodzinnym w sprawie zmiany leków. W niedziele trafił osłabiony i z ostrym bólem żołądka najpierw do szpitala w Dębicy, następnie do Tarnowa. W czwartek (1 paź) stwierdzono u Niego COVID 19 i przewieziono do szpitala w Dąbrowie Tarnowskiej, do tego dnia Ksiądz Proboszcz nie wykazywał symptomów COVID 19, wciąż cierpi na niewydolność układu pokarmowego.” – informuje parafia w. św. Stanisława BM w Pustkowie Osiedlu.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.