Laureaci konkursu firmy Recman – lista zwycięzców

Miło nam przedstawić laureatów konkursu urodzinowego firmy Recman, których wyłonili przedstawiciele firmy.

W gronie laureatów znaleźli się:

I miejsce –  Gabriela Zięba-Sasak „Niezbędny element garderoby męskiej? Oczywiście, że koszula, koniecznie musi być wyprasowana. 😉 Ja zakochałam się w białej Versone z pięknym wzorem 😍 do tego jakieś nieprzeciętne spodnie i najlepiej kraciasta marynarka Gladwin z nowej kolekcji Recmana. Ot, taki mój męski niezbędnik 😊”

II miejsce –  Karolina Kizior „Moim ulubionym elementem męskiej garderoby jest marynarka – dodaje charakteru i elegancji całej stylizacji – można ją zestawić z jeansami lub spodniami garniturowymi i zawsze gra 🙂”

III miejsce – Aneta Jonczyk „Absolutny must have tworzą detale. Spinki do mankietów , designesrki zegarek no i zmysłowy zapach. I klasyka gatunku biala koszula pasująca do każdej stylizacji. Wszytko razem tworzy klasę styl i sexy look 🙂🙂”

Nagrody do odebrania od dzisiaj (08.10. 2020) w salonie Recman w Dębicy

Przeczytaj także : Recman w Dębicy obchodzi jedenaste urodziny. Wygraj stylowe męskie dodatki!

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.