Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Od dziś powiat dębicki w żółtej strefie. Sprawdź obostrzenia w związku z koronawirusem

Od dzisiaj (sobota, 3 października br.) powiat dębicki znajduje się w żółtej strefie, w której obowiązują dodatkowe obostrzenia w związku ze wzrostem liczby zakażeń koronawirusem.

Zasady obowiązujące w strefie żółtej to m.in.:

  • limit jednej osoby na 4 m kw. w przypadku targów, wystaw, kongresów czy konferencji.
  • w siłowniach – jedna osoba na 7 m kw.,
  • w kinach – 25 proc. publiczności.
  • liczba uczestników wesel oraz innych imprez rodzinnych nie może przekroczyć 100 osób (z wyłączeniem obsługi).

Jak informuje Ministerstwo Zdrowia kolejne obostrzenia dot. stref żółtych – m.in. obowiązek zasłaniania ust i nosa także na wolnym powietrzu – wejdą w życie prawdopodobnie od 15 października br.

Ewentualne przyspieszenie tego terminu jest możliwe jeśli sytuacja epidemiologiczna będzie zdecydowanie niekorzystna.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.