Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Od poniedziałku nauka zdalna też w szkołach podstawowych. Obejmie ona ostatnie klasy. Szczegóły jutro.

Dramatyczna sytuacja w kraju związana ze wzrostem liczby zakażeń koronawirusem sprawia, że od poniedziałku najprawdopodobniej wróci nauka zdalna również w szkołach podstawowych. Już teraz w dębickich szkołach podstawowych są liczne przypadki wykrycia zarażeń wśród nauczycieli i katechetów. Wielu pedagogów jest na zwolnieniach lekarskich. Szkoła podstawowa w Czarnej jest zamknięta do końca tygodnia. Wszystko przez liczne zakażenia wśród społeczności szkolnej.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.