Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Poszukiwani wolontariusze do domów pomocy społecznej na terenie powiatu dębickiego

„W związku z rozwojem sytuacji epidemiologicznej na terenie całego kraju i pojawiającymi się ogniskami zakażeń w domach pomocy społecznej poszukujemy wolontariuszy do pracy w Domu Pomocy Społecznej w Parkoszu oraz Domu Pomocy Społecznej w Dębicy.

Od 10 października 2020 roku nasz powiat znajduje się w czerwonej strefie. Musimy liczyć się z faktem, iż w najbliższym czasie zasoby kadrowe w domach pomocy społecznej mogą zostać osłabione.

Domy pomocy społecznej zapewniają całodobową opiekę ludziom w podeszłym wieku, przewlekle somatycznie chorym oraz psychicznie chorym mężczyznom, a więc wymagającym szczególnej troski.

Wszyscy którzy zechcieliby wesprzeć domy pomocy społecznej w powiecie dębickim proszeni są o kontakt z Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie ul. Parkowa 28 39-200 Dębica telefon kontaktowy: 14 680 31 21, e-mail: sekretariat@pcprpowiatdebicki.pl” – czytamy w apelu wystosowanym przez starostę powiatu dębickiego.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.