Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Kraj. Ukradł butelkę whisky w sklepie, ale podczas ucieczki zgubił portfel z dokumentami.

Tarnogórscy policjanci dotarli do mieszkańca Siemianowic Śląskich, podejrzanego o kradzież alkoholu. Namierzenie 27-latka nie było trudne, ponieważ uciekając z łupem, zgubił swój… portfel z dokumentami. Sprawca przyznał się do kradzieży i wniósł o ukaranie go grzywną.

Do zdarzenia doszło na początku września. Ze sklepu znajdującego się przy ulicy Wolności w Zbrosławicach, mężczyzna ukradł whisky warte ponad 400 złotych. Złodzieja namierzyła jedna ze sprzedawczyń, która widząc, jak mężczyzna wychodzi ze sklepu nie płacąc za towar, ruszyła w jego stronę. Spłoszony rabuś zaczął uciekać z łupem. Nawet nie zauważył, że podczas ucieczki wypadł mu portfel z dokumentami.

Policjanci nie mieli problemów z dotarciem do złodzieja. W portfelu, który zgubił mężczyzna, był m.in. dowód osobisty. Dzisiaj 27-letni mieszkaniec Siemianowic Śląskich stawił się w komendzie. Mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży alkoholu. Amator wh.isky przyznał się do kradzieży i wniósł o ukaranie go grzywną. Sprawa trafi do sądu, który zadecyduje, jaką karę poniesie sprawca kradzieży.

Źródło: Śląska Policja

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.