Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Region. Jeleń wybiegł tuż przed maskę samochodu. Kierowcy nic się nie stało, zwierze nie przeżyło

1 października, około godziny 19.00 na drodze krajowej nr 75 w miejscowości Okocim kierująca samochodem marki Audi najechała na jelenia, który nagle wbiegł jej wprost pod koła. Na szczęście kobieta nie doznała poważniejszych obrażeń, na miejscu załoga karetki pogotowia udzieliła jej pomocy.

Niestety, jeleń nie przeżył zderzenia z samochodem, który uległ poważnemu uszkodzeniu.

Wjeżdżając w tereny leśne, z których mogą niespodziewanie wybiec dzikie zwierzęta zdejmijmy nogę z gazu – to nam da większe szanse uniknięcia zderzenia, gdy na jezdni nieoczekiwanie pojawi się zwierzę.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.