Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Ulica Kwiatkowskiego czasowo nieprzejezdna – utrudnienia

„W związku z regulacją studni kanalizacji deszczowej oraz wykonaniem ostatniej warstwy asfaltu ulicy Kwiatkowskiego w Dębicy od dnia 7 października br. od godz. 10:00 ulica będzie nieprzejezdna na odcinku od ulicy Krakowskiej do skrzyżowania z ulicą Północą. Prace potrwają do 15 października br. Za wszelkie niedogodności przepraszamy!” – informuje Urząd Miejski w Dębicy.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.