Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Region. Kobieta oblała się benzyną i chciała spłonąć żywcem

Kiedy sierżant sztabowy Paweł Wójcik ze starszym sierżantem Danielem Majchrowskim rozpoczynali jedną z ostatnich służb nie przypuszczali, że będzie miała ona tak dramatyczny przebieg. To był dla nich prawdziwy sprawdzian i trzeba przyznać – świetnie dali sobie radę. Uratowali przed samą sobą 41-latkę, która chciała spalić się żywcem.Przed godziną 21.00 policjanci otrzymali zadanie udania się do wioski pod Żabnem gdzie według zgłoszenia kobieta oblała się łatwopalnym płynem i zamierza się podpalić.

Nie zwlekali ani minuty i natychmiast ruszyli w drogę. Kiedy dotarli na miejsce zobaczyli stojącą przed domem kobietę w mokrej, cuchnącej benzyną odzieżą, trzymającą w ręce zapalniczkę, którą próbowała zapalić. Mówiła przy tym, że skończy ze sobą. Mundurowi szybko zdali sobie sprawę, że sytuacja jest mocno kryzysowa, a jeden fałszywy ruch z ich strony może wywołać śmiertelną w skutkach reakcję kobiety.

Nie zastanawiając się długo jeden rzucił się w stronę kobiety, wytrącając jej z ręki zapalniczkę, drugi -pobiegł i złapał wymachującą rękami i krzyczącą 41-latkę. Policjanci starali się ją uspokoić, po czym przekazali roztrzęsioną i załamaną pod opiekę wezwanej na miejsce załodze karetki pogotowia, która zawiozła ją do szpitala.

Przyczyną tak dramatycznego kroku były problemy osobiste. Mamy nadzieję, że pani wkrótce odnajdzie wewnętrzny spokój✊🏻, a Pawłowi i Danielowi bardzo dziękujemy i gratulujemy opanowania, zachowania zimnej krwi i w konsekwencji zapobiegnięcia najgorszemu. Brawo chłopaki👏💪👍‼️

Źródło: Tarnowska Policja

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.