Strefa żółta rozszerzona na cały kraj !

Cała Polska będzie objęta żółtą strefą taką decyzję ogłosił przed chwilą na konferencji prasowej premier Mateusz Morawiecki. Nowe regulacje będą obowiązywać od soboty 10 października. Ma to spowolnić rozprzestrzenianie się koronawirusa.

Obowiązujące zasady w strefie żółtej na terenie całego kraju:
– maski na zewnątrz będą obowiązywać na terenie całego kraju.
– wesela do 75 osób
– lokale gastronomiczne czynne do godz. 22.00

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.