Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Szpitale w Dębicy, Sanoku i Jarosławiu będą jednoimienne. To efekt rozwoju epidemi i rosnąca liczba chorych

Trzy kolejne szpitale – w Dębicy, Jarosławiu i Sanoku będą przekształcone w placówki jednoimienne.

„W szpitalu w Dębicy dla chorych z Covid-19 przygotowanych jest obecnie 90 łóżek. Jest to możliwe dzięki przekształceniu oddziału wewnętrznego dla potrzeb chorych z koronawirusem.

– Gdy staniemy się szpitalem jednoimiennym, a tym samym znajdziemy się na pierwszej linii frontu walki z Covid-19, to z pewnością otrzymamy dodatkową kadrę medyczną, o ile będzie taka konieczność – mówi Przemysław Wojtys, dyrektor Zespołu Opieki Zdrowotnej w Dębicy. – Na chwilę obecną takich potrzeb nie mamy, chociaż nie ukrywam, że jest coraz większy problem z personelem medycznym.” – informuje portal Nowiny24.pl

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.