Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Biblioteka wyprowadza się z budynku przy Rzeszowskiej

„Od poniedziałku 𝐅𝐢𝐥𝐢𝐚 𝐧𝐫 𝟒, działająca dotąd przy 𝘂𝗹. 𝗥𝘇𝗲𝘀𝘇𝗼𝘄𝘀𝗸𝗶𝗲𝗷 𝟭𝟱 pozostaje zamknięta, ze względu na przeprowadzkę. Zostaliśmy zaskoczeni całą sytuacją, więc nie było możliwości poinformowania Was wcześniej, drodzy Czytelnicy, bardzo przepraszamy 😕 

Dostaliśmy jednak bardzo krótki termin na wyprowadzkę z obecnego lokalu, więc musimy szybko się pakować, stąd nagła decyzja o zamknięciu i nie przyjmowaniu zwrotów.

𝑷𝒓𝒐𝒔𝒊𝒎𝒚, 𝒛𝒂𝒕𝒓𝒛𝒚𝒎𝒂𝒋𝒄𝒊𝒆 𝒘𝒚𝒑𝒐𝒛̇𝒚𝒄𝒛𝒐𝒏𝒆 𝒌𝒔𝒊𝒂̨𝒛̇𝒌𝒊 𝒘 𝒅𝒐𝒎𝒖, 𝒛𝒘𝒓𝒐́𝒄𝒊𝒄𝒊𝒆 𝒋𝒆 𝒌𝒊𝒆𝒅𝒚 𝒕𝒚𝒍𝒌𝒐 𝒑𝒐𝒋𝒂𝒘𝒊 𝒔𝒊𝒆̨ 𝒕𝒂𝒌𝒂 𝒎𝒐𝒛̇𝒍𝒊𝒘𝒐𝒔́𝒄́.

Tymczasem zapraszamy Was do korzystania z ofert innych placówek bibliotecznych – Wypożyczalni Głównej przy ul. Akademickiej 10, Filii nr 3 w DK „Mors” i Filii nr 2 przy ul. Krakowskiej 75. Do zobaczenia, w nowej lokalizacji, mamy nadzieję – już niedługo!” – piszą na swoim profilu na FB pracownicy biblioteki.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.