Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Uwaga protestują rolnicy! Utrudnienia na DK 94 w Ładnej!

Czekają nas utrudnienia – protest rolników na drodze krajowej w Ładnej

Na dzisiaj rolnicy powiatu tarnowskiego zapowiedzieli protesty na drogach. W ten sposób wyrażają swoje niezadowolenie z powodu nowych uregulowań prawnych dotyczących ich zawodowej działalności. W powiecie tarnowskim protest obejmie drogę krajowa DK94 od Ładnej do Pogórskiej Woli. Rolnicy swoimi ciągnikami mają wyjechać na „krajówkę” na wysokości stacji Grosar i wolnym tempem będą przemieszczać się w kierunku Rzeszowa.

Na wysokości „Zajazdu Kazika” zawrócą i będą kontynuować wolną jazdę w kierunku stacji paliw Grosar w Ładnej. Utrudnień należy się spodziewać w godzinach 10.00-15.00.Prosimy tylko kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do poleceń obecnych w terenie policjantów.

Źródło: Tarnowska Policja

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.