Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Firma Cheeloo poszukuje specjalistów IT

Firma Cheeloo to dynamicznie rozwijający się lokalny operator telekomunikacyjny, świadczący usługi dostępu do szybkiego i stabilnego internetu, telewizji światłowodowej oraz cyfrowego telefonu. Firma działa na terenie powiatu Dębickiego oraz licznych okolicznych miejscowości.


Strategia rozwoju firmy obejmuje nieustanne rozwijanie zasięgu sieci Cheeloo poprzez rozbudowę istniejących oraz budowę nowych sieci światłowodowych. Głównym celem przyświecającym firmie Cheeloo jest bycie lokalnym operatorem oferującym usługi najwyższej jakości mieszkańcom i przedsiębiorcom z obsługiwanego terenu.


W związku z dynamicznym rozwojem firmy i wysokim zapotrzebowaniem na oferowane usługi – poszukujemy obecnie osób, które staną się częścią naszego zespołu.


Firma Cheeloo zaprasza do rekrutacji na stanowiska:

  • Inżynier IT (systemy operacyjne i wirtualizacja),
  • Serwisant Biura Obsługi Klienta,
  • Instalator – serwisant (monter sieci telekomunikacyjnych).

Szczegóły dostępne są na stronie operatora: TUTAJ

https://cheeloo.net/kariera/

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.