Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

W Brzostku Urząd Miejski zamknięty przez cały najbliższy tydzień. Wszystko przez pandemię

„Z uwagi na wyznaczenie „żółtej strefy” związanej z zagrożeniem koronawirusem na terenie powiatu dębickiego od dnia 5 października 2020 r. (poniedziałek) do dnia 9 października 2020 r. (piątek) Urząd Miejski w Brzostku będzie zamknięty dla interesantów. Prosimy o załatwianie spraw:- telefonicznie tel. (14) 6803026- drogą elektroniczną poprzez skrzynkę podawczą e-puap- pocztę elektroniczną: sekretariat@brzostek.plW sprawach szczególnie pilnych, niecierpiących zwłoki należy umawiać się telefonicznie.” – informuje Gmina Brzostek na swoim profilu FB

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.