Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

W Czarnej Szkoła Podstawowa zamknięta do końca tygodnia. Koronawirusem są zarażeni nauczyciele oraz księża z miejscowej parafii.

„W związku z „dynamicznie rozwijającą się sytuacją epidemiczną w szkole” dyrekcja PSP w Czarnej informuje, że zajęcia lekcyjne z czwartku i piątku 22, 23 października 2020 r. również zostają odwołane. Z powodu dużej ilości zakażeń koronawirusem wśród społeczności szkolnej, jest to konieczny czas oczekiwania na decyzje Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego i inne czynności związane z zapobieganiem rozprzestrzeniania się COVID 19.

Informujemy, że 22 i 23.10.2020 r. to dni wolne od zajęć dydaktycznych z puli dyrektora, zamiast wcześniej zaplanowanych terminów: 4 czerwca 2021 r. (piątek) oraz 23 czerwca 2021 r. (środa).

W trosce o bezpieczeństwo całej społeczności szkolnej i lokalnej prosimy o bezwzględne przestrzeganie zasad bezpieczeństwa w nowym reżimie sanitarnym. ” – głosi komunikat na stronie internetowej szkoły.

Komunikat dotyczący stanu zdrowia księży z parafii Matki Boskiej Nieustającej Pomocy z Czarnej brzmi następująco:

„W związku z pozytywnym wynikiem testu na Covid u dwóch kapłanów pracujących w naszej parafii, informujemy, że wszyscy księża udają się na kwarantannę. Czekamy na decyzję sanepidu, dlatego dalsze informacje podamy gdy już się czegoś dowiemy. Wszystkie wspólne Msze Święte i nabożeństwa zostają odwołane. Zamówione intencje będą odprawiane na plebanii.Prosimy, aby wszystkie sprawy odtąd załatwiać tylko telefonicznie.Oświadczamy, że czujemy się dobrze i prosimy o modlitwę.”

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.