Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

W sanktuarium w Przeczycy może przebywać tylko 90 osób

„W związku z ograniczeniami obowiązującymi w czerwonej strefie informujemy, że:

Od dnia 17 października 2020 roku wewnątrz naszego sanktuarium może przebywać jednocześnie 90 OSÓB.
Wewnątrz kaplicy w Kamienicy Dolnej 20 OSÓB.
Wewnątrz kaplicy w Zagórzu 16 OSÓB.

Jeśli zostanie przekroczona dana liczba wiernych, krata wewnątrz kościoła zostanie zamknięta. Prosimy o wyrozumiałość i zrozumienie (dla nas wszystkich ta sytuacja jest trudna).

Wokół kościoła w Przeczycy będą rozstawione ławki, z których można korzystać. Prosimy jednak o zachowanie dystansu oraz zakrywanie ust i nosa.

W kościołach i kaplicach obowiązuje nakaz zakrywania nosa i ust oraz dystans społeczny.

Przy wejściu oraz wyjściu ze świątyń należy zdezynfekować ręce.

Osoby pozostające w domach zachęcamy do duchowej łączności przez transmisje telewizyjne, internetowe lub radiowe.

Wszystkim Parafianom i Pielgrzymom, życzymy dużo zdrowia i zapewniamy o naszej nieustannej modlitwie” – informują duszpasterze z sanktuarium w Przeczycy.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.