Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

15-latek z Głowaczowej, który śmiertelnie pobił swoją siostrę trafi do schroniska dla nieletnich.

Decyzją sądu 15-latek z Głowaczowej, który śmiertelnie pobił swoją siostrę trafi do schroniska dla nieletnich. Dziś rano odbyło się przesłuchanie chłopaka, który przyznał się do swojego czynu.

Do tragedii doszło drugiego listopada w Dzień Zaduszny. Rodzice nastolatków pojechali do kościoła na nabożeństwo. Jak informuje prokurator Prokuratury Rejonowej Jacek Żak, w tym czasie brat zaatakował siostrę drewnianym kijem, potem zadał jej wiele ciosów nożem.
-Potem przeciągnął ciało siostry przez cały dom i wrzucił je do piwnicy – mówi prokurator Jacek Żak.

Dziś rano chłopak został przesłuchany, jednak odmówił składania zeznań. W domu zostały zabezpieczone rzeczy osobiste nastolatka. Decyzją sądu nastolatek zostanie umieszczony na okres trzech miesięcy w schronisku dla nieletnich. Ciało jego siostry zostało przewiezione do Zakładu Medycyny Sądowej w Krakowie, gdzie zostanie poddane sekcji.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.