Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Akcja „Uśmiech dla Seniora” w Dębicy

Pracownicy Dziennego Domu Senior + w Dębicy działającego przy Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Dębicy rozpoczęli dziś akcję „Uśmiech dla Seniora” w ramach której w tym trudnym pandemicznym czasie odwiedzają swoich podopiecznych wręczając im paczki z upominkami.

„Nasz busik w trakcie kolejnych dni zamieni się w senioralny paczkowóz. Przesyłki z niespodziankami z okazji Ogólnopolskiego Dnia Seniora, wraz z akcentem ostatkowym, zostały pieczołowicie przygotowane z myślą o Was – drodzy uczestnicy.

W pracowniach terapeutycznych przygotowano piękne kartki z życzeniami i wróżbami andrzejkowymi, pracownia kulinarna postarała się o coś słodkiego, a zaprzyjaźnione z nami Stowarzyszenie MANKO przekazało suplementy diety, dozowniki do leków, książki oraz magazyn Głos Seniora, za co z serca bardzo dziękujemy.

 Ale najważniejszym i bezcennym elementem akcji było spotkanie z Wami i uśmiech, który zagościł na Waszych twarzach. Nie zabrakło też łez wzruszenia, które nas poruszyły do głębi! Mamy nadzieję, że wspólnie przetrwamy ten trudny czas, a nasze odwiedziny dodadzą Wam otuchy” – napisali na swoim profilu na FB pracownicy Dziennego Domu „Senior+ w Dębicy.  

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.