Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Barbara Moskal z Żyrakowa zwyciężczynią plebiscytu „Idol Środowiska”

Podczas zorganizowanej dzisiaj on-line konferencji regionalnej REHA FOR THE BLIND IN POLAND która odbyła się w Rzeszowie zwyciężczynią plebiscytu w kategorii Idol Środowiska została Barbara Moskal z Żyrakowa, Mistrzyni Świata w Strzelectwie Sportowym 2019.

Spotkanie niewidomych i niedowidzących organizowane w ramach konferencji regionalnej REHA FOR THE BLIND IN POLAND odbyło się w Rzeszowie już po raz trzeci.

Podczas konferencji zaprezentowani zostali laureaci plebiscytu w różnych kategoriach. W konkursie zostały wyróżnione placówki, firmy i instytucje, które zasłużyły się w dziedzinie nowoczesnej rehabilitacji niewidomych i słabo widzących. Wyróżnienia otrzymały także osoby, które aktywnie działają na rzecz osób niewidomych i niedowidzących.

Zwyciężczynią podkarpackiej edycji konkursu Idol w kategorii „Idol Środowiska” została pochodząca z Żyrakowa Barbara Moskal, złota medalistka w strzelectwie sportowym osób niewidomych i niedowidzących z 2019 oraz rekordzistka świata w strzelaniu z karabinka pneumatycznego.

” Do plebiscytu zostałam nominowana przez Fundację Szansa dla Niewidomych. Nominując mnie Fundacja z uznaniem odniosła się do osiąganych przeze mnie wyników sportowych. Od wielu lat jako zawodniczka Przemyskiego Klubu dla Niewidomych i Słabowidzących uprawiam strzelectwo sportowe z karabinu pneumatycznego. Zawsze z dumą reprezentuję Podkarpacie i Polskę na zawodach. Moim marzeniem jest udział w paraolimpiadzie” – mówi nam laureatka plebiscytu Barbara Moskal

https://ziemiadebicka.pl/barbara-moskal-z-zyrakowa-mistrzynia-swiata-w-strzelectwie-sportowym/

https://ziemiadebicka.pl/utalentowani-debiczanie-nagrodzeni/

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.