Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Burmistrz ogłosił konsultacje społeczne dotyczące nazwy parku przy DK „Śnieżka”

Rewitaizacja Parku przy DK Śnieżka

Do 30 listopada można wziąć udział w konsultacjach społecznych których celem jest poznanie opinii mieszkańców miasta w zakresie nadania nazwy dla parku miejskiego przy Domu Kultury i Kinie „Śnieżka” przy ul. Bojanowskiego w Dębicy.

Konsultacje będą się odbywać w formie elektronicznej poprzez wypełnienie ankiet na stronie internetowej : https://konsultacje.debica.pl/

https://ziemiadebicka.pl/jaka-nazwe-bedzie-nosil-park-przy-dk-sniezka/

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.