Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Głowaczowa. 15-latek śmiertelnie pobił swoją siostrę, a potem zadzwonił na pogotowie i powiedział co zrobił

„Tragedia rodzinna w powiecie dębickim na Podkarpaciu. W miejscowości Głowaczowa, 15-latek śmiertelnie pobił swoją 17-letnią siostrę, a następnie zadzwonił na pogotowie i opowiedział co zrobił.” – informuje radio RMF FM.

Na miejscu podjęto akcję reanimacyjną, ale dziewczyny nie udało się uratować. Brat zamordowanej dziewczyny został zatrzymany.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.