Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Koronawirus: Zmarło 580 osób. Z tego 69 w naszym regionie. Wykryto 16 687 nowych zakażeń.

Epidemia koronawirusa nie ustępuje. W ciągu ostatniej doby w Polsce wykryto 16 687 nowych zakażeń. Zmarło 580 osób. Aż 649 zakażeń dotyczy osób mieszkających na Podkarpaciu.

W czasie ostatniej doby odnotowano też 69 zgonów na Podkarpaciu. W powiecie dębickim wykryto 23 nowe zakażenia. Walkę z koronawirusem przegrało pięć osób. Tym samym liczba zgonów w powiecie dębickim wynosi dziś 102 osoby.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.