Region. Kobieta z dwójką dzieci wjechała samochodem wprost pod pociąg

Fot. OSP Biecz

Wczoraj wieczorem w Bieczu na niestrzeżonym przejeździe kolejowym miał miejsce groźny wypadek. Kobieta prowadząca samochód osobowy wjechała na niestrzeżony przejazd wprost pod pociąg Inter City „Pogórze” relacji Zagórz-Stróże. W aucie znajdowała się opróćz niej dwójka dzieci. Uderzenie hamującego już powoli pociągu było bardzo duże. Samochód został przepchnięty kilkadziesiąt metrów dalej od miejsca uderzenia. Wszystkie osoby podróżujące samochodem trafiły do szpitala.

Fot. OSP Biecz

Fot. OSP Biecz

Fot. OSP Biecz

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.