Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

KRAJ. 38 – letni Gruzin kopiował sygnały z kluczyków samochodowych

Zatrzymany mężczyzna

Dzielnicowi z komisariatu w Lesznowoli zatrzymali 38- letniego obywatela Gruzji podejrzewanego o dokonywanie włamań do samochodów. W jego pojeździe ujawniono między innymi urządzenie do kopiowania sygnałów z kluczyków samochodowych. Sprawa ma charakter rozwojowy. Policjanci nie wykluczają dalszych zatrzymań w tej sprawie.

Dzielnicowi z lesznowolskiego komisariatu podczas patrolu zwrócili uwagę na toyotę z dolnośląskim numerem rejestracyjnym. Dalsze czynności na parkingu przed centrum handlowym były jeszcze ciekawsze. Przednia szyba pojazdu posiadała nalepkę kontrolną z Wołomina. Za kierownicą policjanci zastali 38- letniego obywatela Gruzji. Podczas kontroli wewnątrz pojazdu ujawniono między innymi urządzenie do kopiowania sygnałów z kluczyków samochodowych, a także przedmioty służące do kradzieży pojazdów metodą na kolec. W tym wkręty, wiertarki i zagięte śrubokręty.

Mężczyzna usłyszał już trzy zarzuty karne dotyczące kradzieży i kradzieży z włamaniem, między innymi za dokonanie we wrześniu bieżącego roku włamania do mercedesa, poprzez skopiowanie sygnału pilota, a następnie kradzieży z jego wnętrza 25000 złotych. Przestępstwo to podlega karze pozbawienia wolności do lat 10. Sprawa ma charakter rozwojowy, policjanci nie wykluczają dalszych zatrzymań w tej sprawie.

nadkom. Jarosław Sawicki/ st.sierż. Rafał Markiewicz/PŚ

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.