Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Z dębickiego Rynku zniknął zegar. Ktoś wie co się z nim stało?

Był na rogu Rynku od 19 – lat. Teraz miejsce to wygląda bardzo dziwnie, bo dębiczanie przywykli do widoku zegara, którego nie ma obecnie na Rynku.

Zegar pojawił się na Rynku w 2001 roku. Jest darem Firmy Oponiarskiej dla miasta. Ewentualność pomyłki w odmierzaniu czasu miała według założeń wynieść 1 sekundę na milion lat. Wszystko za sprawą synchronizacji drogą radiową z wzorcem atomowym, który znajduje się w Frankfurcie nad Menem.

Teraz miejsce po nim jest puste. Czy wróci na Rynek? Ktoś wie co się z nim stało? Zapraszamy do dyskusji na nasz profil FB.

Zegar na dębickim Rynku w 2001 roku

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.