Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Kraj. Obywatel Zimbabwe był tak pijany, że zasnął na środku ulicy

Dwa promile alkoholu w organizmie miał obywatel Zimbabwe, który zasnął za kierownicą toyoty. Mężczyznę wzmógł sen na środku ulicy Niepodległości. 26-latek został zatrzymany przez policjantów ruchu drogowego. Niebawem usłyszy zarzuty. Może mu grozić do 2 lat pozbawienia wolności, zakaz kierowania pojazdami oraz wysoka grzywna.

Zgłoszenie o tym zdarzeniu policjanci otrzymali w sobotę wcześnie rano. Ze zgłoszenia świadków wynikało, iż na środku ulicy Niepodległości stoi toyota w której za kierownicą znajduje się nieprzytomny mężczyzna. Świadkowie podejrzewali, że mógł zasłabnąć.

Na miejsce skierowano patrol z Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Lublinie. Funkcjonariusze bardzo szybko ustalili, że przyczyną tego zdarzenia nie jest zasłabnięcie, a alkohol. 26-letni obywatel Zimbabwe po przebudzeniu został poddany badaniu alkomatem, który wykazał w jego organizmie 2 promile.

26-latek usłyszy zarzuty kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. Może mu grozić do 2 lat więzienia, zakaz kierowania pojazdami oraz wysoka grzywna.

komisarz Kamil Gołębiowski

Źródło: Lubelska Policja

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.