Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Kraj. Właśnie suszył nielegalne konopie, gdy zjawili się u niego policjanci

Blisko pół kilograma suszu marihuany zabezpieczyli wczoraj kryminalni z Bełżyc. Funkcjonariusze odnaleźli narkotyki u 35-letniego mieszkańca gminy Konopnica, który akurat dosuszał rośliny konopi. Sprawca usłyszał zarzuty związane z posiadaniem znacznych ilości narkotyków. Dziś zostanie doprowadzony do prokuratury.

Wczoraj policjanci z komisariatu w Bełżycach przeprowadzili przeszukanie jednej z posesji na terenie gminy Konopnica. Z informacji operacyjnych wynikało, że mieszkający tam 35-latek może być w posiadaniu znacznych ilości marihuany.

Podczas przeszukania mundurowi w jednym z pokoi znaleźli częściowo wysuszone rośliny konopi. Mężczyzna rozwiesił je na sznurku nad łóżkiem. Łącznie po przeważeniu okazało się, że funkcjonariusze zabezpieczyli blisko pół kilograma suszu. Właściciel nielegalnego towaru został zatrzymany. 35-latek usłyszał już zarzuty związane z posiadaniem znacznych ilości marihuany. Dziś zostanie doprowadzony do prokuratury, gdzie zapadnie decyzja w przedmiocie środka zapobiegawczego.

Może mu grozić kara do 10 lat więzienia.

kom. Kamil Gołębiowski

Źródło: Lubelska Policja

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.