Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Ks. Mariusz Urbański nowym proboszczem w Chotowej

Decyzją Księdza Biskupa Ordynariusza Andrzeja Jeża, ks. Mariusz Urbański, wikariusz Parafii Św. Michała Archanioła w Piotrkowicach został mianowany Proboszczem parafii Matki Bożej Bolesnej w Chotowej. Swoją posługę proboszczowską rozpocznie już w najbliższą niedzielę.

„Księże Mariuszu! Wyrażamy z serca płynącą wdzięczność za ponad 7 lat pracy duszpasterskiej w naszej parafii i za wszelkie dobro, którego dzięki Księdzu doświadczyliśmy.

Na dalszą posługę, już w roli Proboszcza, życzymy zdrowia, wytrwałości i otwartych serc nowych parafian! Niech Pan Bóg błogosławi i obdarza obfitością Swych łask, a Matka Boża Nieustającej Pomocy ma Księdza zawsze w Swej opiece!” – można przeczytać na profilu FB Parafii Św. Michała Archanioła w Piotrkowicach

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.