Ks. Ryszard Piasecki o dziewczynach biorących udział w Strajku Kobiet, które opowiedziały się za życiem.

„W czasie strajku kobiet media pokazały dwie dziewczyny, które przy pomocy megafonu próbowały wykrzyczeć, że są za życiem. Ale agresywne dziewczęta z „piekła kobiet” jednak nie pozwoliły, tym odważnym dziewczętom powiedzieć wszystkiego wyrywając im tuby (w tym momencie jednak dokonano cięcia, by nie było wiadomo czy dokonano zawłaszczenia tub czy nie). W tym momencie stanęła mi przed oczyma scena z uzdrowionymi trędowatymi – jeden tylko wrócił, by podziękować. Dwie dziewczyny stanęły wobec kilkudziesięciotysięcznego tłumu, by przypomnieć o darze życia. Myślę, że większość tychże protestujących to chrześcijanie a więc powołani do mocą wiar do troski o życie i to doczesne i to wieczne. Podobno te odważne dziewczęta są z Dębicy. Chciałbym je poznać i osobiście podziękować za takie świadectwo człowieczeństwa.”- pisze ks. Ryszard Piasecki w swoim cotygodniowym felietonie „Słowo na niedzielę”.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.