Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Ks. Ryszard Piasecki: „Żal mi tych młodych kilkunastoletnich dziewcząt i chłopców, którzy poddani emocjom histerycznie wykrzykiwali hasła, których zupełnie nie rozumieli”

W swoim cotygodniowym felietonie „Zdaniem proboszcza” ks. proboszcz Ryszard Piasecki pisze o między innymi o młodych ludziach, którzy wyszli na ulice żądając, aby móc zgodnie z prawem zabijać nienarodzone dzieci.

„Kolejne Święto Niepodległości przed nami. Trochę już żyję na tym świecie i nie przypominam sobie, by to święto było przeżywane w tak przygnębiającej atmosferze. Z jednej strony koronawirus paraliżujący w coraz większym stopniu nasze codzienne życie, coraz więcej chorych i niestety umierających a drugiej strony protesty gromadzące dziesiątki tysięcy osób i tworzące ogromne zagrożenie epidemiczne a także łamiące prawo. Żal mi tych młodych kilkunastoletnich dziewcząt i chłopców, którzy poddani emocjom histerycznie wykrzykiwali hasła, których zupełnie nie rozumieli. Odpowiedzialnymi za to wszystko jest grupka ludzi, których obrazują te trzy czarne panie zasiadające przed kamerą i wulgarnie wyrażające swoje postulaty zupełnie absurdalne, chociażby to, że państwo nie funkcjonuje, a nawet przestępcze jak wypowiedzenie posłuszeństwa prawu.

Jedna z tychże pań nawet posunęła się do stwierdzenia – rób to co czujesz, to co myślisz, to co jest skuteczne i to na co zasłużyli – to wszystko wobec tych, którzy chronią ludzkie życie od poczęcia do naturalnej śmierci. Ponadto grozi katolikom, nazywając Kościół czymś obrzydliwym i zapowiada kolejne działania uważając malowanie kościołów i przerywanie nabożeństw czymś normalnym. Taka zachęta dla aktywności wielu młodych których, życie ma się toczyć od imprezy do imprezy prowadzi ich bezmyślnie do czynów złych. Oglądałem nastoletnią dziewczynę, która za wszelką cenę chciała wejść do Kościoła św. Krzyża w Warszawie z dużym kartonem, na którym wypisane zostało kolejne głupie hasło tego lewackiego protestu.” – pisze na stronie parafii św. Jadwigi w Dębicy ks. Ryszard Piasecki.

Całość felietonu można przeczytać pod tym linkiem http://www.swjadwiga.info/zdaniem-proposzcza

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.