Planowali rozdać 300 chryzantem. Rozdali 1400 !

Zapowiedziana w ostatnich dniach przez druhów z OSP Łęki Dolne akcja „Darmowe Chryzantemy” przerosła najśmielsze oczekiwania organizatorów.

– Początkowo planowaliśmy rozdysponować 300 sztuk kwiatów… w ostatecznym rozrachunku rozdysponowaliśmy około 1400 sztuk chryzantem – mówią druhowie.

„Jesteśmy szczególnie dumni z dzisiejszej akcji, ponieważ wspierając lokalnych przedsiębiorców mogliśmy, w obecnych smutnych chwilach, sprawić radość także mieszkańcom naszej gminy. Tak definiuje się strażackie powołanie! 

W ślad za nami poszły również inne organizacje z rejonu naszej gminy. Dziś chryzantemy można było odebrać w Słotowej, Lipinach, Mokrzcu i Gębiczynie a jutro możecie Państwo je pozyskać w Łękach Górnych, Zwierniku, Parkoszu, Strzegocicach oraz w Machowej.

Uwielbiamy organizować tego typu akcje!😊 Cieszymy się, że poprzez wsparcie lokalnych producentów mogliśmy przyczynić się do wywołania co najmniej małego uśmiechu na twarzach mieszkańców Gminy Pilzno !!” – napisali na swoim profilu na FB druhowie z OSP Łęki Dolne

Druhowie serdeczne słowa podziękowań za pomoc w zorganizowaniu akcji skierowali do radnego powiatowego Tomasza Lesiaka oraz do sołtysa Łęk Dolnych Mirosława Miczka.

źródło: OSP Łęki Dolne

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.