Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Lisia Góra. Kierowca ciężarówki niefortunnie wjechał na rondo powodując mocne przechylenie zestawu

Do niecodziennego zdarzenia doszło dziś rano na rondzie w Lisiej Górze. Kierowca ciężarówki wjechał na nie w taki sposób, że naczepa kołami trafiła na wysepkę. Nastąpiło niebezpieczne przechylenie pojazdu i groźba jego przewrócenia.

Rondo zostało zablokowane. Ruch samochodów ciężarowych całkowicie wstrzymany w kierunku Kielc i Tarnowa na drodze krajowej 73 oraz na drodze wojewódzkiej 984 w kierunku Mielca. Dopiero około godziny 10.00 udało się usunąć naczępę z wysepki i przyrócono ruch pojazdów.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.