Powiatowy konkurs poezji religijnej

W związku z panującą sytuacją epidemiczną tegoroczny Powiatowy Konkurs Poezji Religijnej odbędzie się online w formie konkursu nagrań.
Konkurs obejmuje dwie kategorie:  recytacja i poezja śpiewana. W Konkursie uczestniczyć mogą osoby zamieszkujące powiat dębicki, uczniowie szkół podstawowych i średnich oraz osoby dorosłe.

Karty zgłoszenia wraz z nagraniem prezentacji prosimy przesyłać do 9 grudnia drogą mailową na adres: konkursy@mokdebica.pl. Zgłoszenia, które napłyną po w/w terminie nie zostaną przyjęte.

Najciekawsze prezentacje Konkursu uhonorowane zostaną nagrodami rzeczowymi. Werdykt oraz nagrania Laureatów Konkursu zostaną opublikowane na stronach Miejskiego Ośrodka Kultury w Dębicy: www.mokdebica.pl oraz https://www.facebook.com/debicamok do 20 grudnia br.

Do pobrania:
Regulamin i karta zgłoszenia

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.