Region. Pijany, z maczetą biegał za sąsiadem w centrum miasta

Wczoraj (19 listopada) przed godziną 18.00 sądeccy policjanci otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że jakiś mężczyzna biega z maczetą po ulicy Jagiellońskiej. Nic się jednak nikomu nie stało, ponieważ bardzo szybko został zatrzymany.

Po otrzymaniu zgłoszenia, Oficer Dyżurny natychmiast wysłał we skazane miejsce patrole Policji. Funkcjonariusze bardzo szybko pojawili się na miejscu i przy ulicy Jagiellońskiej zatrzymali 41-latka. Z ich ustaleń wynika, że mężczyzna trzymając w ręku maczetę miał grozić swojemu sąsiadowi, za którym biegł ulicą Jagiellońską.

W związku z tym zdarzeniem nikt nie poniósł obrażeń. Czynności w tej sprawie nadal trwają, w tym m.in. przesłuchania świadków i analiza nagrań monitoringu.

Źródło: Sądecka Policja

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.