Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Kraj. Został przygnieciony przez konary upadającego drzewa

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia, do którego doszło w Rogalowie w gminie Wąwolnica. 29 – letni mężczyzna został przygnieciony przez konary upadającego drzewa. Z poważnymi obrażeniami ciała przebywa w szpitalu w Lublinie.

Wczoraj dyżurny puławskiej komendy otrzymał zgłoszenie o wypadku, do którego doszło podczas wycinki drzew w Rogalowie w gminie Wąwolnica. Skierowani na miejsce policjanci ustalili, że 29 – latek z Lublina został przygnieciony przez konary ścinanego drzewa. Mężczyzna ciągnął linę uwiązaną do drzewa i nie zdążył uciec gdy upadało. Na pomoc ruszył mu obecny na miejscu właściciel działki, który wezwał pogotowie ratunkowe. Z poważnymi obrażeniami ciała mężczyzna trafił do szpitala w Lublinie. Był trzeźwy.

Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności tego zdarzenia.

podkomisarz Ewa Rejn – Kozak

Źródło: Lubelska Policja

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.