Region. Trzy osoby zginęły w wypadkach na podkarpackich drogach

Do trzech tragicznych wypadków drogowych doszło wczoraj na Podkarpaciu. W miejscowości Nockowa zginął kierujący ciągnikiem rolniczym, który wjechał do rowu, w Nisku motocyklista, a w Wysokiej Głogowskiej pieszy potrącony przez audi. Policjanci pod nadzorem prokuratorów wyjaśniać będą okoliczności tych tragicznych zdarzeń.

Do pierwszego z tych tragicznych zdarzeń doszło wczoraj przed południem, w miejscowości Nockowa w powiecie ropczycko-sędziszowskim. 57-latek kierujący ciągnikiem rolniczym, zjechał na przeciwległy pas ruchu, a następnie do rowu. Niestety jego życia nie udało się uratować.

Do kolejnego zdarzenia doszło po godz. 20 w Nisku, na ul. Sandomierskiej, na drodze krajowej nr 77. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący motocyklem, na łuku drogi zjechał do rowu, uderzył w przepust, a następnie betonowy słup. Mimo reanimacji 26-latek zmarł.

Także policjanci z Rzeszowa otrzymali zgłoszenie o tragicznym wypadku, do jakiego doszło przed godz. 23, w miejscowości Wysoka Głogowska. Jak wstępnie ustalono, 23-latek kierujący audi, jadąc w kierunku Głogowa Małopolskiego, potrącił leżącego najprawdopodobniej na jezdni mężczyznę. Mimo reanimacji życia 57-latka nie udało się uratować, mężczyzna zginął na miejscu. Audi zostało zabezpieczone na policyjnym parkingu, a kierujący nim mężczyzna został zatrzymany.

Na miejscach tych zdarzeń pracowali policjanci pod nadzorem prokuratorów. Funkcjonariusze zabezpieczyli ślady oraz wykonali dokumentację fotograficzną. Prowadzone postępowania pozwolą wyjaśnić szczegółowe okoliczności tych tragicznych wypadków.

Źródło: Podkarpacka Policja

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.