Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Koronawirus. Rekord zgonów w powiecie dębickim. Od początku pandemii zmarły 83 osoby

Statystyki dotyczące zachorowań na koronawirusa opracowała Wojewódzka Stacja Sanitarno -Epidemilogiczna w Rzeszowie.

Powiat dębicki przoduje w województwie w liczbie zgonów do których przyczynia się lub bezpośrednią przyczyną jest koronawirus.

Mimo, że liczba ludności w powiecie dębickim jest mniejsza niż w innych powiatach, jak chociażby w regionie rzeszowskim, to liczba osób zmarłych jest niepokojąca.

Na ogólną liczbę 751 zgonów w całym województwie podkarpackim aż 83 miały miejsce w powiecie dębickim.

Powiat dębicki zajmuje niestety pierwsze miejsce pod względem zgonów spowodowanych koronawirusem w całym województwie podkarpackim.

Na drugim miejscu z liczbą 64 zgonów znajduje się powiat jarosławski, na trzecim z liczbą 52 zgonów powiat ropczycko-sędziszowski.

Najmniejszą liczbę zgonów maja powiaty: bieszczadzki (4), leski (6) i niżański (8).

Szczegóły można przeanalizować w tabeli przygotowanej przez rzeszowski SANEPID.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.