Skradziony walec drogowy odzyskali policjanci

Policjanci z wydziału kryminalnego z Dębicy odzyskali skradziony początkiem listopada walec drogowy. Stał on zaparkowany na terenie jednej z posesji w miejscowości Nagawczyna.

Policjanci z Dębicy odnaleźli skradziony początkiem listopada walec drogowy. Pojazd był zaparkowany w miejscowości Zawierzbie i przygotowany do remontu jezdni. 10 listopada kryminalni ujawnili skradziony pojazd w miejscowości Nagawczyna. Podczas przeszukania posesji, na której stał walec, funkcjonaiusze natrafili jeszcze na skradzioną przyczepkę samochodową. Właściciel walca oszacował straty na 35 tysięcy złotych. Mienie zostało już zwrócone właścicielowi.

Policjanci prowadzący postępowanie, na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego ustalają sprawcę kradzieży. Sprawa ma charakter rozwojowy. 

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.