Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

CovidBus przyjedzie do Dębicy

Po raz kolejny w trasę wyrusza CovidBus. Już w poniedziałek 21 grudnia do Dębicy przyjeżdża mobilny punkt pobrań w kierunku SARS-Cov2. Badanie można wykonać w godzinach 10-17 na płycie Rynku w Dębicy.

Rejestracja na godziny odbywa się internetowo lub telefonicznie na stronie www.dworska.pl pod linkiem (należy wybrać miasto i usługę) https://bit.ly/3lRvQ0C

W CovidBusie można wykonać 3 rodzaje testów:

  • Immunologiczny – pobierana jest kropla krwi z opuszka palca,wynik pokazuje obecność przeciwciał IgA i IgM czyli dowiemy się, czy przechodzimy lub przechodziliśmy zakażenie wirusem w ostatnim czasie. WYNIK PO 10 MIN. Wyłącznie do wiedzy osoby badanej.
    Koszt to 119 zł
  • Wymazowy antygenowy – pobierany jest wymaz z nosogardzieli i po użyciu odpowiednich odczynników w ciągu 15 min otrzymujemy wynik. Wyłącznie do wiedzy osoby badanej.
    Koszt to 149 zł
  • PCR – pobierany jest wymaz i przekazujemy go do analityki. Po 24/48 h dowiadujemy się, czy posiadamy w organizmie materiał genetyczny wirusa.
    Promocyjna cena 380 zł (zamiast 469 zł)

Zachęcamy również do zakupu na miejscu lub w sklepie sklep.dworska.pl testów do samodzielnego wykonania w domu.

To ciekawa propozycja ze względu na zbliżające się święta Bożego Narodzenia! Dzięki nim możecie bezpiecznie zasiąść do stołu wigilijnego bez obaw, że ktoś z bliskich jest zarażony.

WSZYSTKIE TESTY DO SAMODZIELNEGO WYKONANIA DO ZAKUPIENIA W COVIDBUSIE Z 15% rabatem.


Artykuł sponsorowany

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.