Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Kraj. Wybuch gazu w domu jednorodzinnym. Nie żyją dwie osoby.

Służby ratunkowe pracują na miejscu wybuchu gazu w Puławach. Z ruin domu jednorodzinnego, w którym doszło do zdarzenia, wydobyto trzy osoby. 39 letnia kobieta trafiła do szpitala w Lublinie, małżeństwo w wieku 69 i 75 lat nie żyje. Dokładna przyczyna wybuchu nie jest jeszcze znana. Uszkodzeniu uległo także kilka domów na sąsiednich posesjach.

Dziś tuż przed godziną 06:00 dyżurny puławskiej jednostki otrzymał zgłoszenie o tym, że w jednym z domów jednorodzinnych w Puławach najprawdopodobniej doszło do wybuchu gazu. Dom, w którym doszło do zdarzenia uległ całkowitemu zniszczeniu. Przybyli na miejsce policjanci ustalili, że w chwili zdarzenia w domu przebywało trzy osoby. Służby ratownicze wydobyły z ruin domu 39 letnią kobietę, która w ciężkim stanie trafiła do szpitala w Lublinie. Następnie spod gruzów wydobyto 69 latkę i jej 75 letniego męża. Oboje już nie żyli.

Dokładna przyczyna wybuchu nie jest jeszcze znana. Uszkodzeniu uległo także kilka domów na sąsiednich posesjach. Na miejscu w dalszym ciągu trwają czynności. Policjanci pod nadzorem prokuratora prowadzą oględziny, przesłuchują świadków, ustalają okoliczności i przyczyny tego co się wydarzyło.

podkomisarz Ewa Rejn – Kozak

Źródło: Lubelska Policja

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.