Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Koncert Noworoczny 2021

1 stycznia 2021 r. o godzinie 17:00 Zespół Szkół Muzycznych w Dębicy serdecznie zaprasza na Koncert Noworoczny. Ze względu na sytuację epidemiczną w kraju koncert będzie transmitowany on-line. Link znajdować się będzie na stronie szkoły www.zpsmdebica.pl ora na FB ZPSM Dębica.

W tym roku pomimo zdalnego nauczania organizatorzy przygotowali muzyczną ucztę dla wszystkich melomanów. Usłyszymy przepiękne kolędy, znane utwory muzyki klasycznej i rozrywkowej. Zagrają i zaśpiewają dla nas uczniowie, nauczyciele oraz absolwenci Zespołu Państwowych Szkól Muzycznych w Dębicy, Wystąpią: Chór Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Dębicy pod dyrekcją Alicji Stasiowskiej-Piwowar, Orkiestra Smyczkowa prowadzona przez Martę Fortunę, Zespół Instrumentów Dętych pod kierunkiem Piotra Rysiewicza, Orkiestra Symfoniczna pod batutą Anastasij Vrublevskiej oraz zespoły działające w naszej placówce.

Koncert poprowadzi jak co roku Renata Żabicka. Mimo zmienionej formy będzie to na pewno niezapomniana uczta muzyczna.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.