Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Kraj. 15-latka ukradła ze sklepu sztuczne paznokcie

Do niecodziennej kradzieży doszło w jednym z hrubieszowskich sklepów. Na miejscu okazało się, że 15-latka ukradła ze sklepowej półki sztuczne paznokcie. Dziewczyna zwróciła swój łup sprzedawcy. Teraz sprawą zajmie się Sąd Rodzinny i Nieletnich.

Do zdarzenia doszło w jednym z miejscowych sklepów. Policjanci zostali poinformowani, że doszło tam do kradzieży. Kiedy pojawili się na miejscu okazało się, że pracownica sklepu zauważyła, jak dwie młode kobiety chodzą po sklepie i jedna z nich chowa coś do kieszeni. Wezwała na miejsce mundurowych.

Okazało się, że 15-letnia dziewczyna przyszła do sklepu z 17-letnią koleżanką. Łupem tej młodszej padły sztuczne paznokcie. Dziewczyna zwróciła skradzioną rzecz.

Teraz sprawa trafi do Sądu Rodzinnego i Nieletnich.

aspirant sztabowy Edyta Krystkowiak

Źródło: Lubelska Policja

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.