KORONAWIRUS. Nowy szczep koronawirusa na Wyspach Brytyjskich. Dziś od północy nowe obostrzenia w Anglii

To kiepska informacja dla naszych rodaków mieszkających w Anglii, którzy zamierzali na święta przyjechać do kraju. Nowy, nieznany do tej pory szczep koronawirusa rozprzestrzenia się na Wyspach Brytyjskich. Z tego powodu brytyjski rząd wprowadza dziś czwarty poziom obostrzeń, obowiązujący w Londynie i w południowo-wschodniej Anglii od niedzieli 20 do 30 grudnia.

„Zaostrzenie restrykcji oznacza wprowadzenie całkowitego zakazu spotkań z osobami spoza własnego gospodarstwa domowego a także opuszczania miejsca zamieszkania bez ważnego powodu. Ponownie zamknięte zostaną sklepy z towarami „nieistotnymi”, siłownie, salony kosmetyczne, fryzjerzy. Mieszkańcy regionów objętych nowym poziomem restrykcji, powinni pracować zdalnie (o ile to możliwe).” – informuje portal cooltura24.co.uk

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.