Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Nasi rodacy z Irlandii ze świąteczną kolędą z Zielonej Wyspy. Wesołych Świąt dla wszystkich Polaków na emigracji

Pięć lat temu do naszej redakcji przyszedł mail od Roberta Cieplińskiego. „Nazywam się Robert Ciepliński, pochodzę z Kolna, piszę do Państwa z Irlandii, z Galway, gdzie mieszkam od 2005 roku. Dwa tygodnie temu, wraz z dwoma kolegami nagraliśmy naszą, autorską kolędę. Byłbym niezmiernie szczęśliwy, jakby ten utwór ukazał się na Waszym dębickim portalu. Ta piosenka świąteczna, którą Wam wysłam to takie nasze świąteczne emigranckie przeslanie do rodaków.” – pisał pan Robert.

Tę kolędę przypominamy od tej pory co rok w okolicach Świąt Bożego Narodzenia.
Warto posłuchać.
Skład; Robert Ciepliński-gitara ,vocal, Adam Więckowski- bas, Arek Breza- gitara solowa

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.