Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Pierwsze szczepienia na Podkarpaciu rozpoczną się 27 grudnia

Szpital MSWiA w Rzeszowie będzie placówką, w której zaszczepione zostaną pierwsze osoby z grupy „0” na Podkarpaciu. Tym samym rozpoczynamy realizację Narodowej Strategii Szczepień.

Wśród tych osób znajdą się przedstawiciele różnych zawodów medycznych.

Szczepienie wstępnie planujemy rozpocząć o godz. 13:00. Ta godzina jest uzależniona jednak od dostawy szczepionki do Rzeszowa.

Dlatego w niedzielny poranek, pozwolę sobie wysłać Państwu informację ostatecznie potwierdzającą ten termin. Natomiast na pewno, szczepienie nie odbędzie się wcześniej.

W pokoju szczepień może przebywać maksymalnie trzech przedstawicieli mediów (poza osobami szczepionymi i szczepiącymi). Zwracam się do Państwa z ogromną prośbą o przestrzeganie zaleceń pracowników szpitala MSWiA w tej kwestii.

Szczepienie zostanie przeprowadzone w budynku „G” szpitala MSWiA.

http://www.szpitalmsw.rzeszow.pl/kontakt/plan-budynkow

Oczywiście pragnę zwrócić Państwa szczególną uwagę na przestrzeganie zasad sanitarnych: Noszenia maseczki, dezynfekcji rąk oraz sprzętu.

Naturalnie, w razie jakichkolwiek wątpliwości, uwag i pytań, pozostaję do Państwa dyspozycji.

Korzystając raz jeszcze z okazji, życzę Państwu u progu rozpoczynających się świąt, zdrowia, spokoju i tylko dobrych newsów 🙂 — 

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.